Hollanda Eredivisie Fikstürü

Saat Evsahibi Skor Deplasman
11 Ağustos 2017 Cuma
21:00 ADO Den Haag ADO Den Haag - Utrecht Utrecht
12 Ağustos 2017 Cumartesi
19:30 PSV PSV - AZ AZ
19:30 VVV - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
21:45 Heracles Heracles - Ajax Ajax
21:45 Vitesse Vitesse - NAC Breda
13 Ağustos 2017 Pazar
13:30 Zwolle Zwolle - Roda JC Roda JC
15:30 Feyenoord Feyenoord - Twente Twente
15:30 Willem II Willem II - Excelsior Excelsior
17:45 Groningen Groningen - Heerenveen Heerenveen
18 Ağustos 2017 Cuma
21:00 Roda JC Roda JC - Vitesse Vitesse
19 Ağustos 2017 Cumartesi
19:30 Twente Twente - VVV
20:45 Ajax Ajax - Groningen Groningen
20:45 AZ AZ - ADO Den Haag ADO Den Haag
21:45 Heerenveen Heerenveen - Heracles Heracles
20 Ağustos 2017 Pazar
13:30 Excelsior Excelsior - Feyenoord Feyenoord
15:30 Utrecht Utrecht - Willem II Willem II
17:45 NAC Breda - PSV PSV
17:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Zwolle Zwolle
25 Ağustos 2017 Cuma
21:00 NAC Breda - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
26 Ağustos 2017 Cumartesi
19:30 Vitesse Vitesse - AZ AZ
20:45 ADO Den Haag ADO Den Haag - Heerenveen Heerenveen
20:45 Zwolle Zwolle - Twente Twente
21:45 Heracles Heracles - Excelsior Excelsior
27 Ağustos 2017 Pazar
13:30 Feyenoord Feyenoord - Willem II Willem II
15:30 VVV - Ajax Ajax
17:45 Groningen Groningen - Utrecht Utrecht
17:45 PSV PSV - Roda JC Roda JC
09 Eylül 2017 Cumartesi
19:30 Heracles Heracles - Feyenoord Feyenoord
19:30 Willem II Willem II - ADO Den Haag ADO Den Haag
21:45 Ajax Ajax - Zwolle Zwolle
21:45 Excelsior Excelsior - Vitesse Vitesse
10 Eylül 2017 Pazar
13:30 Heerenveen Heerenveen - PSV PSV
15:30 AZ AZ - NAC Breda
15:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Twente Twente
15:30 Utrecht Utrecht - Roda JC Roda JC
17:45 Groningen Groningen - VVV
15 Eylül 2017 Cuma
21:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - AZ AZ
16 Eylül 2017 Cumartesi
19:30 Excelsior Excelsior - Heerenveen Heerenveen
20:45 NAC Breda - Groningen Groningen
20:45 Roda JC Roda JC - Willem II Willem II
21:45 Zwolle Zwolle - Heracles Heracles
17 Eylül 2017 Pazar
13:30 Vitesse Vitesse - VVV
15:30 ADO Den Haag ADO Den Haag - Ajax Ajax
15:30 Twente Twente - Utrecht Utrecht
17:45 PSV PSV - Feyenoord Feyenoord
23 Eylül 2017 Cumartesi
19:30 Ajax Ajax - Vitesse Vitesse
19:30 Willem II Willem II - Heerenveen Heerenveen
21:45 ADO Den Haag ADO Den Haag - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
21:45 Feyenoord Feyenoord - NAC Breda
24 Eylül 2017 Pazar
13:30 Utrecht Utrecht - PSV PSV
15:30 Groningen Groningen - Twente Twente
15:30 Heracles Heracles - Roda JC Roda JC
15:30 VVV - Zwolle Zwolle
17:45 AZ AZ - Excelsior Excelsior
29 Eylül 2017 Cuma
21:00 Twente Twente - Heracles Heracles
30 Eylül 2017 Cumartesi
19:30 NAC Breda - ADO Den Haag ADO Den Haag
20:45 Excelsior Excelsior - VVV
20:45 Zwolle Zwolle - Groningen Groningen
21:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Roda JC Roda JC
01 Ekim 2017 Pazar
13:30 AZ AZ - Feyenoord Feyenoord
15:30 Heerenveen Heerenveen - Ajax Ajax
15:30 Vitesse Vitesse - Utrecht Utrecht
17:45 PSV PSV - Willem II Willem II
14 Ekim 2017 Cumartesi
19:30 Ajax Ajax - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
19:30 Roda JC Roda JC - NAC Breda
21:45 Feyenoord Feyenoord - Zwolle Zwolle
21:45 Utrecht Utrecht - Heerenveen Heerenveen
15 Ekim 2017 Pazar
13:30 Heracles Heracles - Vitesse Vitesse
15:30 Groningen Groningen - AZ AZ
15:30 VVV - PSV PSV
15:30 Willem II Willem II - Twente Twente
17:45 ADO Den Haag ADO Den Haag - Excelsior Excelsior
20 Ekim 2017 Cuma
21:00 Groningen Groningen - Willem II Willem II
21 Ekim 2017 Cumartesi
19:30 NAC Breda - Zwolle Zwolle
20:45 Excelsior Excelsior - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
20:45 VVV - ADO Den Haag ADO Den Haag
21:45 Twente Twente - Roda JC Roda JC
22 Ekim 2017 Pazar
13:30 PSV PSV - Heracles Heracles
15:30 AZ AZ - Utrecht Utrecht
15:30 Feyenoord Feyenoord - Ajax Ajax
17:45 Heerenveen Heerenveen - Vitesse Vitesse
27 Ekim 2017 Cuma
21:00 Twente Twente - Excelsior Excelsior
28 Ekim 2017 Cumartesi
19:30 Heracles Heracles - VVV
19:30 Roda JC Roda JC - Feyenoord Feyenoord
21:45 Willem II Willem II - Ajax Ajax
21:45 Zwolle Zwolle - ADO Den Haag ADO Den Haag
29 Ekim 2017 Pazar
14:30 Vitesse Vitesse - PSV PSV
16:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Groningen Groningen
16:30 Utrecht Utrecht - NAC Breda
18:45 Heerenveen Heerenveen - AZ AZ
03 Kasım 2017 Cuma
22:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Heerenveen Heerenveen
04 Kasım 2017 Cumartesi
20:30 AZ AZ - Willem II Willem II
21:45 Excelsior Excelsior - Roda JC Roda JC
21:45 Heracles Heracles - Groningen Groningen
22:45 VVV - NAC Breda
05 Kasım 2017 Pazar
14:30 ADO Den Haag ADO Den Haag - Feyenoord Feyenoord
16:30 Ajax Ajax - Utrecht Utrecht
16:30 Vitesse Vitesse - Zwolle Zwolle
18:45 PSV PSV - Twente Twente
18 Kasım 2017 Cumartesi
20:30 Feyenoord Feyenoord - VVV
20:30 Twente Twente - Heerenveen Heerenveen
22:45 NAC Breda - Ajax Ajax
22:45 Willem II Willem II - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
19 Kasım 2017 Pazar
14:30 ADO Den Haag ADO Den Haag - Heracles Heracles
16:30 Groningen Groningen - Vitesse Vitesse
16:30 Utrecht Utrecht - Excelsior Excelsior
16:30 Zwolle Zwolle - PSV PSV
18:45 Roda JC Roda JC - AZ AZ
24 Kasım 2017 Cuma
22:00 AZ AZ - Twente Twente
25 Kasım 2017 Cumartesi
20:30 VVV - Willem II Willem II
21:45 Groningen Groningen - Feyenoord Feyenoord
21:45 Heracles Heracles - NAC Breda
22:45 Heerenveen Heerenveen - Zwolle Zwolle
26 Kasım 2017 Pazar
14:30 Ajax Ajax - Roda JC Roda JC
16:30 Excelsior Excelsior - PSV PSV
16:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Utrecht Utrecht
18:45 Vitesse Vitesse - ADO Den Haag ADO Den Haag
01 Aralık 2017 Cuma
22:00 Zwolle Zwolle - Utrecht Utrecht
02 Aralık 2017 Cumartesi
20:30 ADO Den Haag ADO Den Haag - Groningen Groningen
20:30 Twente Twente - Ajax Ajax
22:45 Feyenoord Feyenoord - Vitesse Vitesse
22:45 Willem II Willem II - Heracles Heracles
03 Aralık 2017 Pazar
14:30 VVV - AZ AZ
16:30 PSV PSV - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
16:30 Roda JC Roda JC - Heerenveen Heerenveen
18:45 NAC Breda - Excelsior Excelsior
08 Aralık 2017 Cuma
22:00 Willem II Willem II - NAC Breda
09 Aralık 2017 Cumartesi
20:30 Heerenveen Heerenveen - VVV
21:45 AZ AZ - Heracles Heracles
21:45 Excelsior Excelsior - Zwolle Zwolle
22:45 Twente Twente - ADO Den Haag ADO Den Haag
10 Aralık 2017 Pazar
14:30 Roda JC Roda JC - Groningen Groningen
16:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Vitesse Vitesse
16:30 Utrecht Utrecht - Feyenoord Feyenoord
18:45 Ajax Ajax - PSV PSV
12 Aralık 2017 Salı
20:30 NAC Breda - Twente Twente
22:45 Zwolle Zwolle - AZ AZ
13 Aralık 2017 Çarşamba
20:30 Groningen Groningen - PSV PSV
20:30 Vitesse Vitesse - Willem II Willem II
21:45 VVV - Utrecht Utrecht
22:45 ADO Den Haag ADO Den Haag - Roda JC Roda JC
22:45 Feyenoord Feyenoord - Heerenveen Heerenveen
14 Aralık 2017 Perşembe
20:30 Heracles Heracles - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
22:45 Ajax Ajax - Excelsior Excelsior
16 Aralık 2017 Cumartesi
20:30 Heerenveen Heerenveen - NAC Breda
20:30 Willem II Willem II - Zwolle Zwolle
21:45 PSV PSV - ADO Den Haag ADO Den Haag
22:45 Roda JC Roda JC - VVV
22:45 Twente Twente - Vitesse Vitesse
17 Aralık 2017 Pazar
14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Feyenoord Feyenoord
16:30 AZ AZ - Ajax Ajax
16:30 Utrecht Utrecht - Heracles Heracles
18:45 Excelsior Excelsior - Groningen Groningen
22 Aralık 2017 Cuma
22:00 ADO Den Haag ADO Den Haag - Zwolle Zwolle
23 Aralık 2017 Cumartesi
20:30 VVV - Heracles Heracles
21:45 AZ AZ - Heerenveen Heerenveen
21:45 PSV PSV - Vitesse Vitesse
22:45 Excelsior Excelsior - Twente Twente
24 Aralık 2017 Pazar
14:30 NAC Breda - Utrecht Utrecht
16:30 Ajax Ajax - Willem II Willem II
16:30 Groningen Groningen - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
18:45 Feyenoord Feyenoord - Roda JC Roda JC
19 Ocak 2018 Cuma
22:00 Utrecht Utrecht - AZ AZ
20 Ocak 2018 Cumartesi
20:30 Roda JC Roda JC - Twente Twente
21:45 ADO Den Haag ADO Den Haag - VVV
21:45 Zwolle Zwolle - NAC Breda
22:45 Vitesse Vitesse - Heerenveen Heerenveen
21 Ocak 2018 Pazar
14:30 Willem II Willem II - Groningen Groningen
16:30 Ajax Ajax - Feyenoord Feyenoord
16:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Excelsior Excelsior
18:45 Heracles Heracles - PSV PSV
26 Ocak 2018 Cuma
22:00 Heerenveen Heerenveen - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
27 Ocak 2018 Cumartesi
20:30 Groningen Groningen - Heracles Heracles
21:45 Twente Twente - PSV PSV
21:45 Zwolle Zwolle - Vitesse Vitesse
22:45 NAC Breda - VVV
28 Ocak 2018 Pazar
14:30 Utrecht Utrecht - Ajax Ajax
16:30 Feyenoord Feyenoord - ADO Den Haag ADO Den Haag
16:30 Roda JC Roda JC - Excelsior Excelsior
18:45 Willem II Willem II - AZ AZ
02 Şubat 2018 Cuma
22:00 Vitesse Vitesse - Groningen Groningen
03 Şubat 2018 Cumartesi
20:30 Heerenveen Heerenveen - Twente Twente
21:45 AZ AZ - Roda JC Roda JC
21:45 PSV PSV - Zwolle Zwolle
22:45 Heracles Heracles - ADO Den Haag ADO Den Haag
04 Şubat 2018 Pazar
14:30 Excelsior Excelsior - Utrecht Utrecht
16:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Willem II Willem II
16:30 VVV - Feyenoord Feyenoord
18:45 Ajax Ajax - NAC Breda
06 Şubat 2018 Salı
20:30 Twente Twente - AZ AZ
22:45 Zwolle Zwolle - Heerenveen Heerenveen
07 Şubat 2018 Çarşamba
20:30 PSV PSV - Excelsior Excelsior
20:30 Utrecht Utrecht - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
21:45 Willem II Willem II - VVV
22:45 NAC Breda - Heracles Heracles
22:45 Roda JC Roda JC - Ajax Ajax
08 Şubat 2018 Perşembe
20:30 ADO Den Haag ADO Den Haag - Vitesse Vitesse
22:45 Feyenoord Feyenoord - Groningen Groningen
10 Şubat 2018 Cumartesi
20:30 Heracles Heracles - Willem II Willem II
20:30 Utrecht Utrecht - Zwolle Zwolle
21:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - PSV PSV
22:45 AZ AZ - VVV
22:45 Heerenveen Heerenveen - Roda JC Roda JC
11 Şubat 2018 Pazar
14:30 Ajax Ajax - Twente Twente
16:30 Excelsior Excelsior - NAC Breda
16:30 Vitesse Vitesse - Feyenoord Feyenoord
18:45 Groningen Groningen - ADO Den Haag ADO Den Haag
16 Şubat 2018 Cuma
22:00 VVV - Groningen Groningen
17 Şubat 2018 Cumartesi
20:30 Vitesse Vitesse - Excelsior Excelsior
21:45 NAC Breda - AZ AZ
21:45 PSV PSV - Heerenveen Heerenveen
22:45 ADO Den Haag ADO Den Haag - Willem II Willem II
18 Şubat 2018 Pazar
14:30 Roda JC Roda JC - Utrecht Utrecht
16:30 Feyenoord Feyenoord - Heracles Heracles
16:30 Twente Twente - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
18:45 Zwolle Zwolle - Ajax Ajax
23 Şubat 2018 Cuma
22:00 Groningen Groningen - NAC Breda
24 Şubat 2018 Cumartesi
20:30 AZ AZ - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
21:45 Heerenveen Heerenveen - Excelsior Excelsior
21:45 Heracles Heracles - Zwolle Zwolle
22:45 VVV - Vitesse Vitesse
25 Şubat 2018 Pazar
14:30 Ajax Ajax - ADO Den Haag ADO Den Haag
16:30 Feyenoord Feyenoord - PSV PSV
16:30 Willem II Willem II - Roda JC Roda JC
18:45 Utrecht Utrecht - Twente Twente
02 Mart 2018 Cuma
22:00 Heerenveen Heerenveen - Willem II Willem II
03 Mart 2018 Cumartesi
20:30 PSV PSV - Utrecht Utrecht
21:45 Excelsior Excelsior - AZ AZ
21:45 Roda JC Roda JC - Heracles Heracles
22:45 NAC Breda - Feyenoord Feyenoord
04 Mart 2018 Pazar
14:30 Zwolle Zwolle - VVV
16:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - ADO Den Haag ADO Den Haag
16:30 Vitesse Vitesse - Ajax Ajax
18:45 Twente Twente - Groningen Groningen
09 Mart 2018 Cuma
22:00 Heracles Heracles - Twente Twente
10 Mart 2018 Cumartesi
20:30 ADO Den Haag ADO Den Haag - NAC Breda
21:45 VVV - Excelsior Excelsior
21:45 Willem II Willem II - PSV PSV
22:45 Roda JC Roda JC - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
11 Mart 2018 Pazar
14:30 Groningen Groningen - Zwolle Zwolle
16:30 Ajax Ajax - Heerenveen Heerenveen
16:30 Utrecht Utrecht - Vitesse Vitesse
18:45 Feyenoord Feyenoord - AZ AZ
16 Mart 2018 Cuma
22:00 Excelsior Excelsior - ADO Den Haag ADO Den Haag
17 Mart 2018 Cumartesi
20:30 Twente Twente - Willem II Willem II
21:45 PSV PSV - VVV
21:45 Vitesse Vitesse - Heracles Heracles
22:45 Heerenveen Heerenveen - Utrecht Utrecht
18 Mart 2018 Pazar
14:30 AZ AZ - Groningen Groningen
16:30 NAC Breda - Roda JC Roda JC
16:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Ajax Ajax
18:45 Zwolle Zwolle - Feyenoord Feyenoord
31 Mart 2018 Cumartesi
19:30 Vitesse Vitesse - Roda JC Roda JC
19:30 Zwolle Zwolle - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
20:45 PSV PSV - NAC Breda
21:45 ADO Den Haag ADO Den Haag - AZ AZ
21:45 Willem II Willem II - Utrecht Utrecht
01 Nisan 2018 Pazar
13:30 VVV - Twente Twente
15:30 Groningen Groningen - Ajax Ajax
15:30 Heracles Heracles - Heerenveen Heerenveen
17:45 Feyenoord Feyenoord - Excelsior Excelsior
06 Nisan 2018 Cuma
21:00 Excelsior Excelsior - Willem II Willem II
07 Nisan 2018 Cumartesi
19:30 NAC Breda - Vitesse Vitesse
20:45 AZ AZ - PSV PSV
20:45 Roda JC Roda JC - Zwolle Zwolle
21:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - VVV
08 Nisan 2018 Pazar
13:30 Utrecht Utrecht - ADO Den Haag ADO Den Haag
15:30 Heerenveen Heerenveen - Groningen Groningen
15:30 Twente Twente - Feyenoord Feyenoord
17:45 Ajax Ajax - Heracles Heracles
13 Nisan 2018 Cuma
21:00 Heracles Heracles - AZ AZ
14 Nisan 2018 Cumartesi
19:30 ADO Den Haag ADO Den Haag - Twente Twente
20:45 Vitesse Vitesse - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
20:45 VVV - Heerenveen Heerenveen
21:45 Zwolle Zwolle - Excelsior Excelsior
15 Nisan 2018 Pazar
13:30 NAC Breda - Willem II Willem II
15:30 Feyenoord Feyenoord - Utrecht Utrecht
15:30 Groningen Groningen - Roda JC Roda JC
17:45 PSV PSV - Ajax Ajax
17 Nisan 2018 Salı
19:30 Twente Twente - Zwolle Zwolle
21:45 Heerenveen Heerenveen - ADO Den Haag ADO Den Haag
18 Nisan 2018 Çarşamba
19:30 AZ AZ - Vitesse Vitesse
19:30 Roda JC Roda JC - PSV PSV
20:45 Excelsior Excelsior - Heracles Heracles
21:45 Ajax Ajax - VVV
21:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - NAC Breda
19 Nisan 2018 Perşembe
19:30 Utrecht Utrecht - Groningen Groningen
21:45 Willem II Willem II - Feyenoord Feyenoord
29 Nisan 2018 Pazar
15:30 ADO Den Haag ADO Den Haag - PSV PSV
15:30 Ajax Ajax - AZ AZ
15:30 Feyenoord Feyenoord - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
15:30 Groningen Groningen - Excelsior Excelsior
15:30 Heracles Heracles - Utrecht Utrecht
15:30 NAC Breda - Heerenveen Heerenveen
15:30 Vitesse Vitesse - Twente Twente
15:30 VVV - Roda JC Roda JC
15:30 Zwolle Zwolle - Willem II Willem II
06 Mayıs 2018 Pazar
15:30 AZ AZ - Zwolle Zwolle
15:30 Excelsior Excelsior - Ajax Ajax
15:30 Heerenveen Heerenveen - Feyenoord Feyenoord
15:30 PSV PSV - Groningen Groningen
15:30 Roda JC Roda JC - ADO Den Haag ADO Den Haag
15:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Heracles Heracles
15:30 Twente Twente - NAC Breda
15:30 Utrecht Utrecht - VVV
15:30 Willem II Willem II - Vitesse Vitesse
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi